-23%
,

Мережевий зарядний пристрій Yesido, USB Type-C, 18 Вт, PD, White (YC27-white)

YESIDO

Мережевий зарядний пристрій Yesido YC27 з підтримкою технології Power Delivery і потужністю 18 Вт призначений для швидкої зарядки телефонів, планшетів та інших пристроїв.

  • Підтримка технології Power Delivery і потужність 18 Вт.
  • Компактний та портативний 6 х 4.2 х 2.7 см (без контактів).
  • Широка сумісність з телефонами: Apple, Samsung, LG, Sony, Motorola, Nokia, BlackBerry, Huawei, Xiaomi, HTC, Meizu, Lenovo, OnePlus та іншими.
  • Багатоступенева система безпеки і негорючі матеріали.

239грн. 310грн.

Мережевий зарядний пристрій Yesido YC27 з підтримкою технології Power Delivery і потужністю 18 Вт призначений для швидкої зарядки телефонів, планшетів та інших пристроїв.

Швидкість і потужність зарядки

Завдяки підтримці технології Power Delivery зарядний пристрій Yesido YC27 може заряджати ваші девайси з максимальною потужністю 18 Вт, що в 2.5 рази швидше ніж за допомогою оригінального зарядного пристрою 5 Вт. Підтримувана напруга цього пристрою 110 – 240 В, 50/60 Гц, 0.6А (Max), параметри на виході: 9В / 2А, 5.1В / 2.4а, 12В / 1.5А. Зарядний пристрій Yesido YC27 автоматично ідентифікує тип підключеного пристрою, гнучко регулює напругу / силу струму і максимально швидко його заряджає.

Компактність та портативність

Зарядний пристрій Yesido YC27 має сучасний, ергономічний дизайн, мінімальні розміри 6 х 4.2 х 2.7 см (без контактів) і вага 42 грами, тому він стане вашим незамінним помічником під час поїздок, відряджень та подорожей.

Універсальність та широка сумісність

Цей мережевий зарядний пристрій підтримує широкий спектр протоколів зарядки для забезпечення бездоганної сумісності та оптимізації швидкостей зарядки практично для будь-якого мобільного пристрою. Зарядний пристрій Yesido YC27 сумісний з багатьма телефонами таких брендів як Apple, Samsung, LG, Sony, Motorola, Nokia, BlackBerry, Huawei, Xiaomi, HTC, Meizu, Lenovo, OnePlus та іншими.

Багатоступенева система безпеки

Мережевий зарядний пристрій Yesido YC27 має на борту Smart-чіп, який забезпечує до 10-ти ступенів захисту ваших пристроїв, включаючи: захист від перегріву, захист від короткого замикання, захист від перевантаження по струму і перенапруги, захист від блукаючих струмів, захист від надмірної зарядки та інші. Корпус мережевого пристрою виконаний з високоякісного ABS + PC пластику, який не підтримує горіння, що робить пристрій безпечним.

Вид:

Зарядные устройства

Живлення:

Сеть

Гарантія:

3 месяца

На основе 0 отзывов

0.0 в целом
0
0
0
0
0

Оставить отзыв могут только зарегистрированные клиенты, купившие данный продукт.

Здесь пока нет отзывов.