-20%
, ,

Автомобільний зарядний пристрій Yesido (C118-black)

YESIDO

Автомобільний бездротовий зарядний пристрій для телефону Yesido C118 являє собою багатофункціональний пристрій з функцією підставки-тримача вашого смартфона з одночасною швидкою зарядкою із технологіями QC 3.0 і PD 3.0 і потужністю 15 Вт.

 • Швидка зарядка з технологіями QC 3.0 і PD 3.0 та потужністю 15Вт.
 • Різні варіанти кріплення пристрою: присоска і кліпса.
 • Установка телефону за допомогою Smart-сенсора.
 • Багатопозиційне 3-х зональне регулювання на 360+ градусів.
 • Антиковзні прокладки і загартоване скло.
 • Широка сумісність з багатьма смартфонами.
 • До 10-ти параметрів захисту.

999грн. 1'250грн.

Автомобільний бездротовий зарядний пристрій для телефону Yesido C118 являє собою багатофункціональний пристрій з функцією підставки-тримача вашого смартфона з одночасною швидкою зарядкою із технологіями QC 3.0 і PD 3.0 та потужністю 15 Вт.

Універсальні варіанти кріплення

Автомобільний тримач з функцією зарядки Yesido C118 завдяки своїй комплектації має різні варіанти кріплення пристрою в салоні автомобіля на Ваш вибір. За допомогою великої гелевою вакуумної присоски діаметром 7см девайс можна закріпити на лобовому склі або торпеді автомобіля, а завдяки наявності в комплекті спеціального зацепа, цей зарядний пристрій легко кріпитися на вентиляційну решітку салону. Кріплення тримача підходить для більшості типів решіток дефлектора автомобілів, що робить аксесуар універсальним.

Легка та швидка установка смартфона

Установка смартфона в автомобільний тримач ще ніколи не була такою простою. Вона виконується однією рукою і не вимагає ніяких додаткових дій. Модель обладнана Smart-сенсором, який самостійно розпізнає пристрої в зоні своєї дії. Встановіть смартфон в утримувач Yesido C118 і він автоматично його зафіксує, після чого почнеться зарядка вашого пристрою (за умови підтримки технології Qi вашим девайсом). Щоб зняти телефон з зарядного пристрою – натисніть на кнопку на лівому торці власника, після чого фіксують лапки автоматично разтиснуться. Все це позбавить водія від зайвих рухів під час керування автомобілем.

Багатопозиційне регулювання

Автомобільний бездротовий зарядний пристрій Yesido C118 має 360+ регулювання і фіксацію в будь-якому зручному для Вас положенні. Стійка тримача має регульовану довжину від 11.5 до 16.5 см. Похилий механізм біля основи дозволяє повертати навколо своєї осі стійку на 270 градусів, а завдяки шарнірній опорі біля зони установки телефону Ви зможете повертати екран смартфона на необхідний для Вас кут для максимально кращого огляду.

Потужність та швидкість

Завдяки максимальній потужності 15 Вт і підтримці технологій швидкої зарядки Quick Charge 2.0 / 3.0 і Power Delivery 2.0 / 3.0 бездротовий зарядний пристрій Yesido C118 зарядить ваш смартфон з максимальною швидкістю. Автомобільна зарядка Yesido C118 має такі характеристики на вході: 9В / 1.67А, 5В / 2А і на виході: 9В / 1.67, 6.5В-9В / 2А, 5В / 3А, 5В / 2А з потужністю 5Вт, 7.5Вт, 10Вт, 15Вт (Max).

Продуманий дизайн та матеріали

Цей зарядний пристрій виконаний з якісних, міцних і екологічних матеріалів. Фіксатори цього пристрою Yesido мають антиковзні силіконові накладки, які дозволяють міцно, але м’яко і щільно затискати та фіксувати Ваші девайси, а також запобігають появі небажаних потертостей і подряпин. Зона контакту утримувача з телефоном оснащена пластиною з загартованого скла, що дозволяє мінімізувати втрати при зарядці і перешкоджає перегріву вашого пристрою. З торця тримач має LED-індикатор, який показує стан зарядки вашого смартфона. Нижній затискач виконаний таким чином, щоб можна було підключати кабель для зарядки пристроїв, в яких відсутня підтримка бездротової зарядки. Ефективна відстань між бездротовою зарядкою і смартфоном не повинно перевищувати 8 мм від поверхні зарядного пристрою – тому, не потрібно знімати чохол з смартфона.

Широка сумісність

Нижня опора бездротового зарядного пристрою Yesido C118 має регулювальний хід до 1,5 см, а бічні фіксатори можуть затискати пристрої шириною від 65 до 92 мм. Тому цей тримач має широку сумісність. Він сумісний з пристроями діагоналлю від 4 до 7 дюймів. У цей список входять багато моделей телефонів Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Nokia, Sony, LG та інші пристрої підтримують технологію бездротової зарядки.

Захист та безпека

Інженери Yesido завчасно подбали не тільки про дизайн, але і про безпеку роботи цього автотримача з функцією зарядки телефону. Він має до 10-ти ступенів захисту, включаючи: захист від перегріву, захист від короткого замикання, захист від перевантаження по струму і перенапруги, захист від блукаючих струмів, захист від надмірної зарядки та інші. Все це забезпечує надійність і тривалий термін експлуатації.

Основні переваги та особливості:

 • Швидка зарядка з технологіями QC 3.0 і PD 3.0 і потужністю 15Вт.
 • Різні варіанти кріплення пристрою: присоска та кліпса.
 • Установка телефону за допомогою Smart-сенсора.
 • Багатопозиційне 3-х зональне регулювання на 360+ градусів.
 • Антиковзні прокладки і загартоване скло.
 • Широка сумісність з багатьма смартфонами.
 • До 10-ти параметрів захисту.

Ви також можете ознайомитися з іншими автомобільними тримачами для телефону на нашому сайті.

Вид:

Автомобильные зарядные устройства, Держатели

На основе 0 отзывов

0.0 в целом
0
0
0
0
0

Оставить отзыв могут только зарегистрированные клиенты, купившие данный продукт.

Здесь пока нет отзывов.