-17%
,

Тримач для телефону в авто DIVI, Black (Q624-black)

DIVI

Гравітаційний автомобільний тримач телефону DIVI Q624 призначений для швидкої і зручної установки, а також надійної фіксації смартфона в автомобілі.

 • Миттєва і легка установка смартфона в утримувач однієї рукою.
 • Спеціальний підйомник механізм “метелик” з фіксацією телефону по периметру.
 • Продуманий затиск і конструкція приглушення вібрацій.
 • Сумісність з пристроями від 4,5 до 6,5 дюймів.
 • Багатопозиційне регулювання на 180 градусів для максимально зручного положення.
 • Мінімальні розміри.

500грн. 600грн.

Гравітаційний автомобільний тримач для телефону DIVI Q624 призначений для швидкої і зручної установки, а також надійної фіксації смартфона в автомобілі.

Легка і швидка установка телефону

Установка смартфона в автомобільний тримач ще ніколи не була такою простою. Вона виконується однією рукою і на відміну від інших автотримачів телефонів не вимагає зайвих рухів пов’язаних з відгином фіксаціонних лапок або точним попаданням в зону дії магніту.

Завдяки надійній і продуманій конструкції автомобільного утримувача DIVI, вам необхідно лише поставити свій смартфон на нижні опорні елементи пристрою, все інше тримач зробить сам.

Під дією сили гравітації, бур механізм автотримача DIVI захоплює телефон, самостійно центрує його і встановлює в правильне положення, після чого надійно фіксує його бічними фіксаторами. Витяг смартфона з гравітаційного тримача виконується в зворотному порядку – просто підніміть свій девайс і утримувач DIVI автоматично відпустить його і повернеться в початкове положення. Таким чином установка і зняття смартфона в автомобільний тримач відбувається миттєво.

Зручний і продуманий дизайн

Цей гравітаційний автомобільний тримач для телефону підійде всім, кому набридли довгі кронштейни, що перекривають огляд і ненадійні присоски. Процес установки автотримача не вимагає ніяких додаткових інструментів. Зручна і надійна прищіпка автотримача DIVI дозволить вам з легкістю здійснити його установку на будь-який вентиляційну решітку салону або на іншому елементі інтер’єру вашого автомобіля за кілька секунд. Прищіпка має не тільки зубчасту форму підкладок з силікагелю в зоні закріплення, які запобігають ушкодженню решітки вентиляції і поява небажаних подряпин і потертостей на елементах салону, але і спеціальний уступ на кінці, що перешкоджає довільному відкріплення автотримача DIVI. Тому вам не потрібно переживати, що ваш телефон впаде разом з власником під час поїздки.

Універсальність і сумісність

Автомобільний тримач для телефону DIVI завдяки своїй універсальності сумісний з багатьма телефонами і смартфонами розміром від 4,5 до 6,5 дюймів. В робочому стані точки контакту фіксаторів тримача з телефоном розташовуються максимально далеко один від одного, таким чином охоплюючи ваш пристрій по периметру. А накладки з силікагелю на фіксаторах захищають смартфон від пошкоджень, ковзань і гасять вібрації. Нижня опора має прохід для вільного розміщення зарядного кабелю.

Багатопозиційне регулювання

За допомогою надійного шарнірного механізму гравітаційний тримач DIVI може регулюватися до 180 градусів в похилій площині і повертатися на 180 градусів в площині встановленого в нього пристрої, що дозволяє виставляти найбільш зручний кут огляду і обертати мобільний пристрій. Конструкція “метелик” автотримача вміє гасити значний спектр амплітуд вібрацій від дороги знижуючи при цьому шумові коливання.

Мінімальні розміри

Габаритні розміри автомобільного утримувача DIVI максимально зменшені до 12 см в ширину і до 2,5 см у висоту, таким чином він займає мінімум місця на торпеді автомобіля в складеному стані і не блокує вентиляційні отвори. Підходить для більшості типів вентиляційних решіток.

Тримач для телефону в авто DIVI Q624 – Основні переваги та особливості:

 • Миттєва і легка установка смартфона в утримувач однієї рукою.
 • Спеціальний підйомник механізм “метелик” з фіксацією телефону по периметру.
 • Продуманий затиск і конструкція придушення вібрацій.
 • Сумісність з пристроями від 4,5 до 6,5 дюймів.
 • Багатопозиційне регулювання на 180 градусів для максимально зручного положення.
 • Мінімальні розміри.
Вид:

Держатели

Тип:

Автодержатели

Розміри:

120 х 25 мм

На основе 0 отзывов

0.0 в целом
0
0
0
0
0

Оставить отзыв могут только зарегистрированные клиенты, купившие данный продукт.

Здесь пока нет отзывов.