-16%
,

Тримач для телефону в авто Yesido, Black (C87-black)

YESIDO

Гравітаційний автомобільний тримач телефону Yesido C87 призначений для швидкої і зручної установки, а також надійної фіксації смартфона в автомобілі.

 • Легка і зручна установка однією рукою.
 • Гравітаційний механізм.
 • Надійна прищіпка на дефлектор автомобіля.
 • Передня панель з накладкою із загартованого скла.
 • Універсальна сумісність з телефонами від 4 до 6,5 дюймів.
 • Багатопозиційне регулювання на 360 градусів.

480грн. 570грн.

Гравітаційний автомобільний тримач для телефону Yesido C87 призначений для швидкої і зручної установки, а також надійної фіксації смартфона в автомобілі.

Легка та швидка установка телефону

Установка смартфона в автомобільний тримач ще ніколи не була такою простою. Вона виконується однією рукою і на відміну від інших автотримач телефонів не вимагає зайвих рухів пов’язаних з відгином фіксаціонних лапок або точним попаданням в зону дії магніту.

Завдяки надійній і продуманій конструкції автомобільного утримувача Yesido, вам необхідно лише поставити свій смартфон на нижні опорні елементи пристрою, все інше тримач зробить сам.

Під дією сили гравітації, механізм автотримача Yesido захоплює телефон, самостійно центрує його і встановлює в правильне положення, після чого надійно фіксує його бічними фіксаторами. Витяг смартфона з гравітаційного тримача виконується в зворотному порядку – просто підніміть свій девайс і утримувач Yesido автоматично відпустить його. Таким чином установка і зняття смартфона в автомобільний тримач відбувається миттєво.

Зручний та продуманий дизайн тримача для телефону

Цей гравітаційний автомобільний тримач підійде всім, кому набридли довгі кронштейни, що перекривають огляд і ненадійні присоски. Процес установки автотримача не вимагає ніяких додаткових інструментів. Зручна і надійна прищіпка автотримача Yesido дозволить вам з легкістю здійснити його установку на будь-яку вентиляційну решітку салону або на іншому елементі інтер’єру вашого автомобіля за кілька секунд. Прищіпка має не тільки зубчасту форму підкладок з силікагелю в зоні закріплення, які запобігають ушкодженню решітки вентиляції і появи небажаних подряпин та потертостей на елементах салону, але і спеціальний уступ на кінці, що перешкоджає довільному відкріплення автотримача Yesido. Тому вам не потрібно переживати, що ваш телефон впаде разом з тримачем під час поїздки.

Особливості виконання

Передня панель цього автомобільного утримувача для телефону Yesido закрита загартованим склом, яке підкреслює вишуканість аксесуара, а також захищає задню поверхню вашого смартфона від подряпин і потертостей. А міцні фіксаційні лапки з алюмінієвого сплаву забезпечать надійність кріплення встановленого в автотримач девайсу під час руху.

Універсальність та сумісність

Автомобільний тримач для телефону Yesido завдяки своїй універсальності сумісний з багатьма телефонами та смартфонами розміром від 4 до 6,5 дюймів. В робочому стані точки контакту фіксаторів тримача з телефоном розташовуються максимально далеко один від одного, таким чином охоплюючи ваш пристрій по периметру. А накладки з силікагелю на фіксаторах захищають смартфон від пошкоджень, ковзань та гасять вібрації. Нижня опора має прохід для вільного розміщення зарядного кабелю.

Багатопозиційне регулювання тримача для телефону

За допомогою надійного шарнірного механізму гравітаційний тримач для телефона Yesido може регулюватися до 180 градусів в похилій площині і повертатися на 360 градусів в площині встановленого в нього пристрої, що дозволяє виставляти найбільш зручний кут огляду і обертати мобільний пристрій. Конструкція “метелик” автотримача вміє гасити значний спектр амплітуд вібрацій від дороги знижуючи при цьому шумові коливання.

Мінімальні розміри

Габаритні розміри автомобільного утримувача Yesido максимально зменшені до 9.5 см в ширину і до 10 см у висоту, таким чином він займає мінімум місця на торпеді автомобіля в складеному стані і не блокує вентиляційні отвори. Підходить для більшості типів вентиляційних решіток.

Тримач для телефону в авто Yesido C87 – Основні переваги та особливості:

 • Легка і зручна установка однією рукою.
 • Гравітаційний механізм.
 • Надійна прищіпка на дефлектор автомобіля.
 • Передня панель з накладкою із загартованого скла.
 • Універсальна сумісність з телефонами від 4 до 6,5 дюймів.
 • Багатопозиційне регулювання на 360 градусів.

Ви також можете ознайомитися з іншими автомобільними тримачами для телефону на нашому сайті.

Тип:

Автодержатели

Вид:

Держатели

Розміри:

95 х 100 мм

На основе 0 отзывов

0.0 в целом
0
0
0
0
0

Оставить отзыв могут только зарегистрированные клиенты, купившие данный продукт.

Здесь пока нет отзывов.