-17%
,

Підставка для ноутбука DIVI, Gray (QE782-S1A-gray)

DIVI

Підставка для ноутбука DIVI QE782-S1A призначена для розміщення вашого ноутбука, планшета або книги на столі в зручному і ергономічному для вас положенні.

  • Надійна і довговічна завдяки якісним матеріалам її виконання.
  • Має якісне покриття із застосуванням фарбування порошковим методом.
  • Забезпечує пасивне охолодження і покращує теплообмін.
  • Регулюється в шести положеннях по висоті і куту нахилу.
  • Портативна і компактна для повсякденного використання.
  • Сумісна з лептопами з діагоналлю екрану від 11 до 15,6 дюймів.

1'680грн. 2'020грн.

Підставка для ноутбука DIVI QE782-S1A призначена для розміщення вашого ноутбука, планшета або книги на столі в зручному і ергономічному для вас положенні.

Ергономічність і правильне положення вашого тіла

Ця підставка для ноутбука забезпечить вашому тілу правильне положення і рівну поставу, а регулювання конструкції підставки по висоті і куту нахилу допоможе вам підібрати оптимальне положення для роботи, навчання або розваг зменшивши при цьому напруга спини, шиї і очей.

Надійність, міцність і довговічність

Підставка для ноутбука DIVI QE782-S1A виконана з якісних і високоміцних матеріалів: алюмінієвий авіаційний сплав 6063, нержавіюча сталь і силікагель. На відміну від аналогічних товарів, елементи цієї підставки мають цільнолистового монолітну конструкцію виготовлену методом штампування, мінімум рухомих вузлів і точну підгонку всіх елементів. При цьому, можливо кілька втрачаючи в компактності, але значно набуваючи в надійності, міцності і довговічності.

Якісне покриття

При виготовленні цієї підставки для ноутбука були застосовані: піскоструминна обробка для отримання рівної поверхні, окислення і довговічна заводська покраска порошковим методом. А численні елементи з силікагелю що входять до складу конструкції підставки надійно захистять ваші пристрої від небажаних подряпин і потертостей.

Пасивне охолодження

Конструкція підставки піднімає ноутбук над столом, тим самим забезпечуючи більше відкритого простору для теплообміну з навколишнім середовищем і не дозволяє вашому лептопу втягувати пил зі столу. Завдяки цьому тепло від ноутбука розсіюється швидше, тому ваш пристрій тепер зможе працювати швидше і прослужити довше.

Багатопозиційна регулювання

Підставку можна відрегулювати і зафіксувати в одній з шести позицій, таким чином підібравши ідеальне для себе положення, висоту (від 3,6 до 12,5 см) і кут (від 9 до 35 градусів) нахилу свого лептопа. Просторова конструкція підставки виконана в формі опорного трикутника, це дозволить вам друкувати на клавіатурі без тряски вашого ноутбука.

Портативність і компактність

Завдяки складаний конструкції, підставку для ноутбука DIVI можна компактно скласти і носити разом з ноутбуком в одній сумці, вона дуже зручна при повсякденному використанні. Підставка практично плоска і не займає багато місця, а її універсальність забезпечує сумісність практично з будь-якими ноутбуками і планшетами з діагоналлю екрану від 11 до 15,6 дюймів.

Вид:

Подставки

Охолодження:

Пассивное

Розміри:

300 х 220 х 4,5 мм

Вага:

0,51 кг

На основе 0 отзывов

0.0 в целом
0
0
0
0
0

Оставить отзыв могут только зарегистрированные клиенты, купившие данный продукт.

Здесь пока нет отзывов.